Wyszukaj:

Jaki kolor będzie najlepszy

Jaki kolor... To wbrew pozorom nie taka błaha sprawa. Wybierając kolor bielizny także powinniście Panowie uwzględnić gros czynników, które będą miały wpływ na to, czy dany komplet dobrze zaprezentuje się na Waszej wybrance. Większość mężczyzn podziela zdanie, że najseksowniejsza jest bielizna czarna, koronkowa oczywiście. Ale czy na pewno? Pamiętajcie, że tak naprawdę to kobieta, a nie bielizna, ma być seksowna! Dlatego tak ważne jest, by dobrze dobrać ją do typu urody. Przyjrzyjmy się zatem poszczególnym kolorom i zobaczmy, kiedy są one najchętniej wybierane:

Różowy - ulubiony kolor bielizny większosći ludzi. Powszechnie uważany za słodki
i kobiecy, także bardzo romantyczny. Pasuje zwłaszcza blondynkom, ale dobrze prezentuje się również na mocno opalonej skórze.

Biały - bardzo popularny kolor, szczególnie na ślubne okazje. W naszej kulturze kojarzony jest z niewinnością, czystością oraz delikatnością. Każda kobieta ma przynajmniej jeden komplet w tym kolorze.

Czarny - szczególnie ulubiony, także ze względu na jego "wyszczuplające" właściwości. Przez wielu postrzegany jako kolor ponadczasowy, elegancki i niezwykle zmysłowy. Jest mocny, uwodzicielski i seksowny. Pasuje każdej kobiecie.

Czerwony - tutaj chyba nie ma wątpliwości, że ten kolor oznacza ognistą namiętność. Specjaliści od koloroterapii zwracają uwagę na jego pobudzające (nie tylko wyobraźnię) właściwości. Jest idealny na specjalne okazje. Wybierając dla swojej kobiety bieliznę w tym kolorze, możecie być pewni, że Wasze emocje zostaną rozgrzane do...czerwoności!

Fioletowy - to kolor przepychu. W naturze występuje stosunkowo rzadko, co czyni go wyjątkowym. Łączy w sobie romantyzm i kobiecość, posiada także nutkę zmysłowości. Dobrze prezentuje się na paniach o ciemnej karnacji.

Niebieski - uważa się, że to kolor uspokajający, relaksujący oczy i umysł. Nie kupujcie swoim dziewczynom bielizny w tym kolorze, jeżeli liczycie na udaną randkę. Chyba że cenicie kreatywność, którą to cechę (według specjalistów od kolorów) niebieski podobno wyzwala.

Zielony - podobnie jak niebieski, działa relaksująco. Kojarzony jest także z płodnością, jednak bielizna w tym kolorze jest rzadko spotykana.

Wiecie już jaki kolor będzie najodpowiedniejszy dla Waszej ukochanej?

 
Uwaga!
zamknij »
 
zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityka bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych